Antre İçin Dekorasyon Fikirleri

Antre yabancı kökenli bir sözcüktür. Olmazsa olmaz olan antre evlerin ya da binaların giriş bölümüne verilen addır. Antreler, evlerin nasıl olduğu hakkında da insanlara fikir verirler. İlk girdiğimizde göze çarpan antreler evlerin görünüşü için de büyük önem taşımaktadır. Yaklaşık olarak 5–10 metre gibi bir alan olan antreler, salonu, mutfağı ve oturma odasını da birbirine bağlamaktadır. Antre dekorasyonu, evin tarzı için de oldukça önemlidir. Antreler evin dekorasyonunun genel çizgilerini yansıtmaktadır. Eminiz ki herkes misafirlerini evlerine ilk girdikleri anda özel bir dekorasyonla karşılamak isterler.

Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

antre dekorasyon örnekleri

Antre dekorasyonlarında büyük aynalar, duvar süslemeleri, telefon sehpaları, berjerler, dinlenme köşeleri, dekoratif dış mekân süslemeleri, tablolar gibi pek çok ürünü kullanabilirsiniz. Örnekleri çoğaltabileceğimiz ürünler ve hayal ettiğiniz renklerle harika girişler ortaya çıkarabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak evinize bambaşka bir tarz katmak için daha fazla beklemenize gerek yok.

Antre Örnekleri

Evlerine önem veren hanımlar için bu yazımızda evleriniz için olmazsa olmaz antreler için pratik fikirlerle yardımcı olmaya çalıştık. Daha farklı örnekler için ev dekorasyon fikirleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz