Hasır Çekmeceli Dolap Modelleri ve Fiyatları

Evimizin dekorasyonu konusunda tercih edilen noktalardan birisi de hasır çekmeceli dolaplar oluyor. Ayrıca saklama kapasitesi bakımından da hasır çekmeceli dolaplar işimize çok yarıyor. Şık duruşu ve depolama kapasitesi ile aklımıza her gelen ürünü saklamamıza sağlıyor.

Hasır Dolap

Hasır Çekmeceli Dolap Modelleri

Hasır Çekmece

Evimizin her köşendi kullanma özelliğine sahip olan hasır çekmeceli dolaplar birçok model ile karşımıza çıkıyor. Örneğin sebzelik için hasır çekmeceli dolap modelleri, kıyafet koymak için hasır çekmeceli dolap modelleri, ayakkabı koymak için hasır çekmeceli dolap modelleri, alet edevat saklamak için hasır çekmeceli dolap modelleri kısaca her türlü eşyamız için kullanabileceğimiz modelde ve renkte hasır çekmeceli dolap modelleri bulunuyor.

Hasır Çekmeceli Dolap Hasır Dolap Modelleri

Ayrıca çok seçenekli çekmece sayısı imkânı sunuyor. Örneğin 3 çekmeceli, 4 çekmeceli, 5 çekmeceli ve daha da artan çekmece ve dolap sayısı ile birçok model sunuyor. Çok şık ve de dekoratif olması nedeni ile de evimizin her köşesinde rahatlık ile sergileyebiliyoruz. Fiyatlar ise marka ve modele göre değişmekte. 50 TL den başlayıp 600 TL’lere kadar çıkan geniş bir fiyat aralığı var.

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. fulya dedi ki:

  hasır çekmeceli dolap hkk fiyat bilgisi verebilir misiniz? tşkler

 2. Sultan dedi ki:

  Hasır sepetlerin fiyatını öğrenmek istiyorum

 3. Hulya Dasdemir dedi ki:

  Almak istiyorum nasil ulasabilirim fiyati nedir 4 cekmecelilerin

 4. Elvan Uzun dedi ki:

  Hasır sebzeliğin fiyatı nedir

 5. Aysel doğru dedi ki:

  Hasır 3 çekmeceli dolabın fiyatını öğrenebilirmiyim

 6. Sibel dedi ki:

  4cekmeceli olanin fiyatı nedlr?

 7. Serpil dedi ki:

  Merhabalar,ilk resimdeki 2 ahşap çekmece ve 4 hasırdan oluşan modelden almak istiyorum.Nasıl iletişime geçebiliriz.Alış verişiçin ne yapmam gerekiyor bir de ölçülerini öğrenmek istiyorum.Lütfen cevap bekliyorum.

 8. Hatun dedi ki:

  İyi günler ürünün fiyatı nedir acaba..

Yorum Yaz