Özdilek Bebek Nevresim Takımları ve Fiyatları

Bebek dendiğinde annelik hissini içinde hissetmeyen bayan yoktur diye düşünüyoruz. Evlerimizin, ailemizin mutluluğu olan minikler için her şeyin en güzelini isteriz. Bebekler genelde uyudukları için onlar için seçilecek eşyaların en önemlileri arasında nevresim takımları yer almaktadır. Dünyalar tatlısı bebeğinizin eşsiz güzellikteki odasıyla uyum içerisinde olan bir nevresim seçimi anneyi de bebeği de mutlu eder. Nevresim takımı seçiminde cinsiyet önemli bir rol oynamaktadır.

özdilek bebek nevresim takımları

Kız Bebekler İçin Nevresim Takımı Modelleri

özdilek kız bebek

Bebeğiniz kız ise renk seçiminde pembeyi tercih etmelisiniz. Model olarak düz modeller seçebilirken bunun yanında farklı resimler içeren modelleri de dikkate alabilirsiniz. Bu modellere örnek olarak bebek resimleri, çizgi film kahramanlarının yer aldığı nevresimler verilebilir. Kızınızın en çok sevdiği çizgi film karakterini nevresime bastırarak bebeğinize huzurlu ve eğlenceli bir uyku sağlayabilirsiniz. Bir diğer öneri olarak kendi resmini de nevresime bastırmayı düşünebilirsiniz.

kız bebek nevresimleri

Erkek Bebekler İçin Nevresim Takımları

özdilek erkek bebekErkek bebekler için renk seçimi mavidir. Yine resimlerden bahsedecek olursak; uçak, araba gibi erkeklerin ilgisini çekecek resimlerin bebeğinizin nevresiminde yer alması bebeğinizin odasına renk katacaktır.

erkek bebek nevresimleri

Yine sevdiği kahramanların da nevresiminde olması fikri ele alınmaya değer bir fikirdir.  Bebeğinin huzurlu bir uyku için ihtiyacı olan nevresim takımını seçmek isteyen annelere ve anne adaylarına başarılar dileriz.

 

Yorum Yaz