Doğtaş Kanepe ve Çekyat Modelleri

Kanepelerin evlerimiz için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Her evde olması gereken kanepelerin kaliteli olması da son derece önemli olan bir diğer konu diyebiliriz. Bu sebeple sizlere kanepe dünyasında çığır açmış olan Doğtaş kanepelerini tavsiye ediyoruz. Birbirinden mükemmel modelleriyle karşımıza çıkan Doğtaş Mobilya aynı zamanda mobilya pazarındaki en iyi oyuncular arasında da yer alıyor. Üretimlerini Avrupa standartlarına uygun olarak gerçekleştiren bu mükemmel marka modüler mobilya konusunda da pek çok markayla yarış halinde diyebiliriz. Avrupa standartlarında üretim yaptığı için pek çok tasarım ödülünü alan Doğtaş Mobilya kalitesi ve birbirinden güzel ürünleri ile insanlara fazlasıyla seçenek sunuyor.

doğtaş koltuk takımı

Türkiye’de pek çok mobilya firmasının olduğunu biliyoruz. Doğtaş bu konuda da diğer rakiplerini saf dışı bırakıyor. Türkiye’de en büyük fabrikaya sahip olmayı başaran Doğtaş Mobilya aynı zamanda iş imkanı yönünden de çok zengin. Her geçen sene bir önceki seneden çok daha fazla gelişen marka, ilk olarak müşteri memnuniyetini hedef alıyor ve ürünlerini bu hedefe dayalı olarak özenle tasarlıyor. Her anlamda müşterisini düşünen mobilya markalarının en mükemmeli olarak adlandırabileceğimiz Doğtaş Mobilya teknik konularda da müşterilerini yalnız bırakmıyor. İstedikleri anda teknik konularda müşterilerine gereken desteği büyük bir başarıyla vererek bu alanda da insanların taktirini kazanmayı başarıyor. Doğtaş ürünlerinin seçilmesinde en büyük etken ise garanti süresi. Doğtaş ürünlerine duyduğu güveni müşterilerine de göstermek amacı ile 10 yıla kadar garanti sunuyor.

Her anlamda evinizi yenilemenize yardımcı olan Doğtaş sizlere yatak ve baza üretimi, yatak odası takımları, yemek odası takımları, salon takımları, kanepeler, koltuklar, ev tekstil ürünleri, genç odaları ve tamamlayıcı bazı ürünler konusunda en iyi desteği vererek başka markalara bakmanıza gerek bile kalmadan evinizi sıfırdan döşeme imkanı veriyor.

Yorum Yaz