Yeni Sezon Bellona Koltuk Takımları

Bellona, her yıl olduğu gibi bu yılda mobilya ürünleriyle yaza damgasını vuracak. Özellikle oturma grupları konusunda her zaman bir adım önde olan Bellona, yeni sezon ürünlerinde konforun yanına tasarım da eklemiş görünüyor. 2016 sezonu koltuk takımları görüntü, şıklık ve fiyat konusunda birçok kişinin tercihi olacak gibi gözüküyor.

Koltuk takımlarının genel özelliklerinden bahsedecek olursak; birçoğunda koltuk ekleyip-çıkarma bazılarını alıp bazılarını almama gibi bir şansınız var. Bu esneklik oturma odamızın büyüklüğüne göre dekorasyon yapmamız açısından oldukça faydalı. Bellona ürünlerinde sağlığa zararlı olmayan hammaddeler kullanılıyor. Bu sayede özellikle çocuklarımız için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmamıza yarar sağlıyor. Yeni sezon ürünlerinin hemen hemen hepsinde kolay temizlenebilir kumaş kullanılmış olması, bizi en büyük derdimiz olan “bu leke nasıl çıkar” sorularından kurtarıyor. Islak bir bez yardımıyla dökülen şeyler kolaylıkla temizlenebiliyor.

Hepsinde olmayan fakat 2016 yılı mobilyalarında dikkat çeken özelliklerden birisi de yumuşak kumaş hissi. Kaskatı çıkmış eski model koltuklarınız size rahatsızlık veriyorsa bu koltuk takımlarının tam size göre olduğunu düşünüyoruz. Bunun yanında kolay temizlenebilmesi için yüksek ayak teknolojisi, misafirlerinizi yatıracak bir oda bulunmadığı takdirde size kolaylık sağlayacak yatak olabilme özelliği, fazla ve kullanmadığınız eşyaları saklayacak yer bulamadığınız zaman size bir depo görevi görecek sandık sistemi, yatak yaparken ileri geri çekme derdinden kurtaran duvara sıfır (zero wall) özelliği bellona koltuk takımlarını seçmeniz için bazı nedenlerden sadece birkaçı. Fazla uzatmadan bu senenin modellerinden birkaçını inceleyelim;

2016 Bellona Koltuk Takımları

Valdes Koltuk Takımı

Bellona Valdes Koltuk Takımı

Çift renkli koltuk takımlarında genellikle zıt renk kullanımı yaygındır. Kimi ev sahipleri bu koltukların rengini istediğine göre değiştirse de renk uyumunu tutturmak konusunda becerekli olamayan sayısı oldukça fazladır. Bellona bunun için yumuşak (soft) renklerle ürettiği bu ürün kullanıcı rahatı için oldukça da uygun.

Nevada Koltuk Takımı

Nevada Koltuk Takımı

Yüksek lükens ayaklarıyla hem şıklık hem de kolay temizlenebilir olması Nevada koltuk takımını bu sene ürünlerinden bir adım öne çıkaran bir özelliktir. Soft renkleri ve asil duruşu ile bu oturma grubunu seçmemeniz büyük hata olacaktır.

Bellona Talya Koltuk Takımı

Bellona Talya Koltuk Takımı 2016

Genç bir çiftseniz enerjinizi yansıtmak için seçebileceğiniz en muhteşem oturma grubunun bu olacağını düşünmekteyiz. Canlı renk kartelası, çiçekli böcekli yapısıyla bu ürün tam size göre.

Vienza

Bellona Vienza Koltuk Takımı

Modern yapısıyla ve sadeliğiyle ön plana çıkan bu oturma grubu sizler için güzel bir seçenek olabilir. Standart fiyatı 4487 tl olan bu grubu kalitesi yanında çok da pahalı sayılmaz.

Dekora

Bellona Dekora Koltuk Takımı

Makrome dikiş uygulamasının farklı bir tarz yarattığı baz fiyatı 5187tl olarak belirlenmiş. Bu senenin modası soft renkler yine bu grupta da hakim.

Vizyon Koltuk Takımı

Bellona Vizyon Koltuk Takımı

Keskin ve karesel hatlara sahip olan vizyon oturma grubu canlı renkleriyle çeşit çeşit. Baza ve yatak olarak kullanılabilir olması bu koltuk takımını en çok satılanlar listesinde olmasında bir sebep.

 

Yeni sezon bellona koltuk takımları fiyatları sürekli güncellendiği için sitede paylaşmak istemedik. En doğru fiyat bilgisine ulaşabilmeniz için bellona resmi sitesini yada showroomlarını ziyaret etmenizi öneririz.

Yorum Yaz