Cibinlikli Yatak Odası Takımları

 Yatak odası takımları bir evde olmazsa olmaz bir yere sahiptir. İnsanların özenle seçtiği yatak odası takımlarının birçok modelinin olduğunı hepimiz biliyoruz. Kendi zevkleri doğrultusunda sayısız yatak odası modellerinden birini tercih eden insanlar bu sayede yatak odalarına da farklı bir hava katabiliyorlar.

Renk renk ve birbirinden farklı desenler bir araya gelerek oluşturulan bu modeller insanların göz zevkine de hitap ediyor. Sayısı belli olmayan modellerden bir tanesi de Cibinlikli Yatak Odası Takımları diyebiliriz. Mükemmel görüntüsüyle insanlarda vazgeçilmez bir yere sahip olan modeller hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikle bu modelin çok zarif bir tasarımı olduğunu söylemek istiyoruz. Hem rengi ile hem de tasarımın oluşumunda kullanılan malzemelerle bu şıklık daha da fazlalaşıyor. Bu harika model bizlere 4 farklı gardrop modeli sunuyor. Tercihiniz doğrultusunda sürgü kapılı, 5 kapılı, 6 kapılı ve XL sürgü kapılı modellerinden birini seçebiliyorsunuz.

Modellerde ünite kapaklarının üzerinde yer alan derzli klapalar sayesinde görsel bütünlük başarılı bir şekilde desteklenmiştir. Zerafeti ile farklı bir güzelliği olan bu ürün görsel açıdan da ürünün belli yerlerinde kullanılan farklı motiflerle fazlasıyla ön plana çıkarılmış durumdadır. Modelin ayak seçiminde yüksek ayak tercih ediliş. Bu seçim sayesinde modelin temizliği de kolaylıkla yapılabilir bir hal almıştır. Ürüne zarar gelmemesi ve fonksionelliğinin artırılması adına kapaklarda yavaşlatıcı mekanizmaların tercih edilmesi de gözden kaçmayan bir başka unsurdur.

Tüketici beğenisine sunulan ahşap ve kumaş sandalye modelleriyle karşımıza çıkarılmıştır. Tabi ki sandalye modelleri fiyatta da değişiklik göstermektedir. Ürün yapımında tercih edilen malzemelerin kesinlikle insan sağlığına dost olması ve hiçbir kanserojen madde içermemesi de ürünün tercih edilmesinde önemli bir noktadır.

6 kapılı ve XL sürgü kapılı gardroplarda fonksionelliği artırmak maksadı ile pantlonluk da yer almaktadır. 6 kapılı gardrobun dış kısmında çekmecenin yer aldığını görüyoruz.  XL sürgü kapılı ve sürgü kapılı garroplarda ise tam tersi çekmeceler iç kısımda yer alıyor. Oval görüntü takımın geneline hakimdir. Bu sayede görsellik artarken her hangi bir çarpmadan doğacak zararlar da engellenmiştir.

Yorum Yaz