Ferforje Yatak Başlıkları ve Fiyatları

 Country tarzı son yıllarda en çok ilgi gören tarz haline geldi. Bu nedenle artık çoğu evde doğal malzemeden üretilen mobilyalara rastlamanız mümkün. Mobilyaların yanında ferforje eşyaların da fazlasıyla tercih edildiğini görüyoruz.

Ferforje pek çok mobilya türünde ürünlere sahip harika bir tür. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz sandalyeleri alırken ya da karyola, yatak başlıkları gibi daha saymakla bitiremediğimiz pek çok üründe ferforje seçeneğiyle mutlaka karşılaşacaksınız. Biz sizlere bu yazıda ferforje karyolalar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Birinden harika tasarımları olan ferforje’nin karyolalarını da beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Yatak odanıza karyola alırken ilk merak edilen elbette ki yatağın ne derecede dayanıklı olduğudur. Ferforje bir yatak alırken de bu soru insanların kafasında yer alıyor. Ferforje karyola modellerinde böyle bir sorunla kesinlikle karşılaşmayacaksınız. Uyku esnasında yapılan hareketler nedeni ile sallanan ya da gıcırdayan yataklardan bıktıysanız ferforje tam size göre. Bu modellerde metal taşıyıcılar kullanılıyor. Kavisli taşıyıcıların üretiminde ise sac malzeme kullanılmış. Bu yataklarda metal taşıyıcı kullanmalarının nedeni olası bir sarsıntıyı tamamı ile kesmektir.

Ferforje yataklar kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da insanların dikkatini çekiyor. Yukarıda özelliklerini verdiğimiz bu harika yatakların yanında 2 adet de komodin ile birlikte yalnızca 1755 TL gibi cüzi bir fiyatla alabilirsiniz. İnsanların kullanmaktan memnun kaldığı bu harika ürünlerin farklı renk seçenekleri de mevcut. Odanızdaki tarzı göz önüne alarak siyah, gümüş, beyaz, altın ve bakır renklerinden birini tercih etme şansına sahipsiniz. Bu şekilde tuvalet masası ya da gardrobunuza uygun bir ferforje yatak alabileceğinizi öğrenmiş olursunuz. Bu mükemmel ürünün fiyatı ise yine 2 komodini içinde sadece 1600 TL olarak belirlenmiştir.

Evinize inanılmaz bir şıklık katacak olan Ferforje yatakların tek kötü yönü ise saklama alanlarının bulunmaması. Bu açıdan bazalar Ferforje yatakların önüne geçiyorlar. Eğer baza değil de Ferforje yatak tercih edecekseniz saklama alanının olmadığını göz önünde bulundurmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Bu modeli ise 2 komodin ile 1385 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz. Ferforje karyolaları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum Yaz