Bölme Duvar Sistemleri

Çoğu zaman alanları daha verimli kullanabilmek için evlerimizde, iş yerlerimizde, ofislerimizde ve koridorların çeşitli bölümlerinde bölme duvar sistemleri ile farklı kabinler oluşturarak alanları daha doğru kullanabilirsiniz. Küçük bölme odalar oluşturarak çalışanların daha verimli ve kendilerine ait bir alanda daha eğlenceli çalışmalarını sürdürebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Genellikle evleriniz de geniş oturma odalarını mutfaklardan ayırabilmek için de kullanılabilen modüler bölme duvar sistemleri hareketli ve ıslak hacim olarak çok daha verimli ve bilinçli bir alanını sizlere sağlamaktadır. Oda içerisinde oda oluşturan camlı bölme duvar sistemleri, ıslak hacım, hareketli ve modüler ofis bölme duvarları ile sizler de çeşitli alanda rahat kullanışlı ve verimli alanları personelinize ve kendinize sağlayabilirsiniz.

Bölme duvar sistemlerinde diğer firmalardan çok daha kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren ve sizleri yenilikler ile buluşturan Trimline modüler bölme duvar sistemleri birbirinden fonksiyonel alanları tercihinize sunmakta cam ve alçı duvar sistemleri ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.

1997 yılından itibaren mimarlık markası haline gelen bu firma modüler bölme duvar sistemleri ile de bugün varlığını sürdürmekte birçok alanda daha sizlerin kaliteli tasarımları sağlamaktadır. Yalnızca bölme duvar değil ahşap üretim tesisi ve ofis mobilyaları konusunda da varlığını sürdüren bölme duvar firması Gebze Balçık’ta kurmuş olduğu modüler bölme duvar sistemleri fabrikasıyla üretimini sürdürmektedir. Daha sonra yabancı ortaklarıyla bölme duvar sistemlerinde varlığını sürdüren ve her seferinde daha da kapasitesini genişleterek sizlere hizmet veren trimline firması bugün Türkiye’nin birçok yerinde büyük alanlara yayılmış olan fabrikaları ile bölme duvar ve diğer hizmet alanlarında sizlerin yanında olmaktadır.

Bölme Duvar Sistemleri

Geniş evlerinizin büyük yatak odalarında giyinme odası olarak sizler de bölme duvarlardan yararlanabilir veya odanızın bir bölümünde küçük bir banyo oluşturabilirsiniz. Evlerinizin yanında ofislerimizde de yardımcılarınızla birlikte hem yakın hem de ayrı bir alana sahip olmak için yine bu sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Kimi zaman hareketli duvarları kimi zamanda oda içinde oda oluşturan tasarımları tercih edebilirsiniz. Üstelik ahşap tasarımları ile sizlere hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan Trimline firmasının tasarlamış olduğu birbirinden güzel bölme duvar tasarımları ile hem estetik hem de kullanışlı alanlara sahip olabilirsiniz.

Alanların eski halinde bulunmayan birçok tasarımı sanki orijinal haliymiş gibi kusursuz bir şekilde sizlere sağlayan bölme duvar firmaları arasında tercih yaparken kalitesinden emin olduğunuz markaları tercih etmelisiniz. Böylelikle kullanım açısından önem verdiğiniz bölme alanlarda estetik açıdan da hiçbir problem yaşamaz şık ve farklı alanları çalışma alanlarınızda ve evlerinize kazandırmış olursunuz.

Bölme duvar sistemlerini zevkinize ve kullanım şeklinize göre sizler için tasarlayacak olan Trimline firmasının çalışmalarından yararlanabilir, cam, ahşap ve alçı bölme duvar sistemleri ile zengin seçenekleri www.trimline.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz