Klasik Bebek Odası

 Hem kız bebekler için hem erkek bebekler için ayrı takım almak yerine tek bir takım alıp, sırayla doğan bebeklerini büyütmek isteyen anne ve babalar için mükemmel bir takım. İkiz bebekleri olan ebeveynler için de gayet yeterli ve kullanışlı bir takım.

Beyaz bebek odaları nötr renk olduğundan dolayı ve beyaz olduğu için ortamı daha aydınlık, geniş ve ferah gösterdiği için çok tercih edilmektedir. Bebek odaları geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl itibariyle de tüketiciler tarafından ilgiyle tercih edilmektedir.

Eğer sizde bebişinize lüx bebek odaları tarzında bir bebek odası hazırlamak istiyorsanız sizlere, bu konuda çok yardımcı olabilecek bir örneği beğenilerinize sunuyoruz. Klasik tarzdaki modern bebek odaları büyük raflı dolabı, çekmeceli şifonyeri, kıvrımlı hatlı bebek beşiği ile çok şık bir takım. İkiz bebekler için iki tane yapılabilecek olan bebek beşiği, takımın diğer parçaları ile uyum sağlayabilir.

Klasik bebek odası mobilyaları aynı zamanda sağlam, hijyenik ve ihtiyaçlara cevap verir nitelikte olmalıdır. Beyaz bebek odaları, beyaz lake cila ile kaplandığında leke tutmaz özellikleri ile temizliği kolaydır. Kız bebek odası için ya da erkek bebek odası için hoşunuza giden bebek tekstili ürünleri ile şık bebek odaları tasarlayabilirsiniz.

Yorum Yaz