Modern Tv Ünitesi Dekorasyonu

Dönem dönem salon yada oturma odasında kullanılan ürünlerin renk tercihi ve modeli değişiklik gösterebiliyor. Sadece odalarda yer alan tv ünitelerine bakarak en son hangi tarihlerde değiştirildiğini anlamanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Böylesine bir sorunla karşılaşmamak için modern tv ünitesi dekorasyonu nasıl yapılmalı?

Tv Üniteleri

Hepsinden önemlisi kullanılacak malzeme tek parçadan oluşuyorsa odanın ve kullanılacak duvarın büyüklüğü ile doğru orantılı olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Çok büyük olması durumunda ilk olarak dikkati üzerinde toplayacak ve komik bir görünüm oluşturacaktır. Gereğinden fazla küçük olmasında ise modern çizgilerin dışına çıkacaktır.

Tv Ünitesi

Modern Ahşap Tv Ünitesi

Tv ünitesini modern bir şekilde dekore etmek istiyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken şey salonunuzda yada kullanacağınız alanda kamufle olmasına yardımcı olmaktan geçer. Kimse aldığı eşyaların sonradan oraya eklendiğinin ve komik durduğunun bilinmesini istemez. Evde kullanılan tüm eşyaların uyum içerisinde olduğunun bilinmesini ister. Bu sebepten kullandığınız renklere üzerinde ki saatten altında ki halıya kadar uyumlu olması son derece önemlidir.

Modern Tv Üniteleri

Eskitilmiş bir model kullanılıyorsa duvarın boyasına kadar dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun dışında açık renk ve aşırı kaba tv ünitelerinin modasının da geçtiğini söylemekte fayda var. Tek parça olanların yerine üzerinde çok detay bulunduranlardan da uzak durmanız gerektiğinin altını çizelim. Markaların hazır ürünlerinden yardım almaktansa kendi ürününüzü tasarlamanızı sağlayan adreslere bir göz atarsanız eşi benzeri olmayan ürünleri kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

 

Yorum Yaz