İstikbal Baba Koltuğu Modelleri Ve Fiyatları

 Anne ve babalarımız bizim için son derece kıymetlidir. Bu nedenle rahat etmelerine ve mutlu olmalarına önem veririz. İstikbal baba koltukları babaların keyif yapabilmesi amaçlanarak üretilmiştir. Bu güne kadar markasını taşıyan büyün ürünlerde farkını ortaya koymayı başaran istikbal babalar için ürettiği koltukta da aynı performansı göstermiştir. İstikbal baba koltuklarının farklı modelleri mevcuttur.

İstikbal baba kotlukları son derece rahat olduğundan dolayı insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Babalara konforu son noktasına kadar yaşatan koltuklar konforlu oluşuyla da tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. İstikbal baba koltuklarının en önemli özelliklerinden bir tanesi de sırt ve ayak kısmının birbirinden ayrı hareket edebilmesidir. Koltuğun ayak kısmı kaldırılabilmekte ya da sırt kısmı arkaya yatırılabilmektedir.

Koltuğun kullanımı inanılmaz kolaydır ve bir kumanda ile kontrol edilebilir. İstikbal baba koltuklarının özellikleri bu kadarla da sınırlı değil.  sadece konforlu olmakla kalmayan bu koltuklar aynı zamanda sırt kısmına, bacaklara ve omuzlara masaj da yapabilmektedir. Sırtı ısıtma özelliğine de sahip olan istikbal baba koltukları babalar için olmazsa olmaz denebilir. Bu koltuklar özellikle bacak ağrıları, bel ağrıları ve sırt ağrıları yaşayan insanlar için çok faydalıdır.

Koltukların üretiminde gerçek deri kullanılmıştır. Gerçek deri kullanılarak üretilen koltuklar hem kullanış açısından diğer koltuklara oranla çok daha uzun ömürlüdür hem de vücut ısısını koruma özelliğine sahiptir. Baba koltuğunda mutlaka bulunması gereken özellikler vardır. Koltuk seçimi yaparken bu konuya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu özellikler koltuğun rahat olması, sırt ve bacak kısımlarının birbirinden bağımsız olarak hareket edilebilmesi, kumanda ile kontrol edilebilir olması, masaj fonksiyonuna sahip olması, sırtı ısıtabilmesi ve koltuğun üretiminde gerçek derinin kullanıp kullanılmadığıdır.

Deri koltukların diğer koltuklara göre daha pahalı olacağının da üstünü çizelim. İstikbal pek çok koltuk modeliyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Özellikle 2016 baba koltuk modelleri arasında klasik koltuklar ve spor koltuklar yoğun ilgi görmektedir.

Renk olarak da farkını ortaya koyan istikbal koltuk modellerinde beylerin tarzı olan siyah ve kahve tonlarını kullanırken bayanları da unutmayarak onlar için de daha canlı renklere yer veriyor. 2016 koltuk modellerinin fiyatlarına baktığımızda ise her bütçeye uygun koltukların olduğunu görebiliyoruz. 300 TL’den başlayıp 1500 TL’ye kadar devam eden istikbal baba koltukları kolay ödeme yöntemleriyle de insanları memnun etmeyi başarıyor.

Yorum Yaz