Shaggy Halı (Yolluk) Modelleri

Görüntüsü ile konforu ve zenginliği yansıtan shaggy halı modelleri temizlik konusunda da aynı rahatlığı veriyor mu? Hangi modeli nerede kullanılıyor ve kullanışlığı nasıl? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

beyaz - krem shaggy halı

Öncelikle shaggy halıların görüntüsüne diyecek yok doğrusu, yarattığı konfor ortamını mobilyalarla birlikte dekore ederseniz çok daha zengin bir eve sahip olabilirsiniz. Çoğunlukla shaggy halıların en büyük sıkıntısı zor temizlenmesi olarak görülüyor. Alışık olduğumuz halı ve yolluk stilinin biraz dışında yer aldığı için daha az tercih ediliyor. Bunun dışında herhangi bir sorunu bulunmuyor ve çok modern olduğunu da söyleyebiliriz.

Shaggy Halı Modelleri

shaggy halı modelleri

Öncelikle bol tüylü olması nedeniyle yatak odasında pastel renklerde tercih edildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda yuvarlak ve yolluk olarak da kullanılmasına rağmen satış grafikleri çoğunlukla yatak odası için üretildiğini gözler önüne seriyor. Krem, beyaz, kırmızı , pembe ve mavi gibi renklere ağırlık verilmiş durumda.

Bunun dışında salon için üretilen modellerinde dıştan desen olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğiniz gibi shaggy halı modelleri desensiz ve düz olmasına rağmen bazen farklı renklerin kullanılması ile salonlar ve oturma odaları için farklı bir görüntü oluşturabiliyor.

turuncu shaggy halı ve yolluklar

Açık renk shaggy halı modellerinin de tercih edilmesini pek önermiyoruz. Yazımızın başında da değindiğimiz gibi bu halıları kolay temizleyemeyeceğiniz için kir tutmayan modeller ve renkler üzerinde yoğunlaşırsanız daha isabetli olacaktır.

shaggy halı mavi

Aslına bakarsanız temizliği ve kullanışlılığı biraz da kullanılan malzeme kalitesi ile doğrudan ilgili olacaktır. Bu sebepten doğru halıyı doğru markadan almanın da son derece büyük bir önemi olduğunu hatırlatalım. Royal marka halıların gayet kullanışlı ve kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yaz