Modern Giriş Ve Antre Dekorasyon Örnekleri

 Antrenin ne olduğunu bilmeyen yoktur sanıyorum. Yinede kısacak antreyi tanımlayacak olursak antreye evin tüm odalarını birbirine bağlayan giriş noktası diyebiliriz. İnsanların çoğu evlerinde geniş bir koridor istemektedir. Bu durumdan dolayı evlerin çoğunda geniş bir koridor ve o koridorlara özel dekorasyonlarla karşı karşıya kalıyoruz. Durum böyle olunca dekorasyon konularının içerisine antre ve giriş dekorasyonunun da dahil olması gerektiği düşüncesindeyim. Sitemizde sizler için farklı antre örnekleri yer almaktadır.

Ev dekorasyonunda en önemli kural olarak nitelendirebileceğimiz şey evin ferah olmasıdır. Bu nedenle de sade dekorasyonları tercih etmemiz daha doğru olacaktır. Evin ferahlığı evin girişinin ferah olmasıyla başlamaktadır. İlk önce evin girişinin ferah olması için neler yapılabilir sorusundan yola çıkmak olacaktır. Burada evin en önemli alanın antre olduğunu unutmamamız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Bu sebeple antrede dekorasyonla alakalı atacağınız her adım büyük önem taşıyor. Bunu bir örnekle açıklayalım.

Antreleri aydınlık olmayan evlerde ayna kullanılabilir. Ayna seçimini nostaljik bir ayna şeklinde yaparsanız evinizi çok daha otantik ve aydınlık yapabilirsiniz. Giriş dekorasyonu için şık bir ayakkabılık, duvara asacağınız manzara resimleri ve led ışıklar ile çok modern bir görünüme sahip koridorlar ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer bunun tam tersi ise yani antreniz güneş alıyorsa canlı çiçekler kullanarak evinize misafirleriniz için harika bir görüntü kazandırabilirsiniz. Çiçekler evinize ferahlık katacak ve hoş bir görüntü oluşturacaktır. Eğer evin girişinde sade bir dekorasyon olsun diyenlerdenseniz duvar kağıdı kullanarak bu sadeliği oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıtları hem kolay temizlenebilme hem de istediğinizde değiştirilebilme özelliği ile işinizi kolaylaştıracaktır. Duvar kağıdının yanında ışıklandırma da kullanırsanız evinizde farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Ev dekorasyonu için tamamı ile şu olur diyemeyiz. Bunun sebebi ise evde yaşayan insanların dekorasyon konusundaki zevkleri ve evin kullanışlılığına bağlı olarak değişiklik göstermesidir. Bu nedenle dekorasyondan önce evin ihtiyaçları belirlenmelidir. Bu aşamadan sonra dekorasyona geçilebilir.

Sitemizde antre dekorasyonu ile alakalı yer alan örnek modelleri inceleyerek fikir alabilirsiniz. Antrelerinizi harika modellerden biriyle süslemek için daha fazla vakit kaybetmemenizi tavsiye ederim.

Yorum Yaz