Kullanışlı Çalışma Masası Örnekleri

Çok genel bir başlık olduğunun farkındayız. Kullanışlı ürünler söz konusu olduğunda hangi meslek için ve nerede kullanılması gerektiğinin iyi bilinmesi gerekiyor. Söz gelimi bir öğrencinin çalışma masası ile bir yöneticinin çalışma masasında illa ki istenilen özelliklerin farklı olması gerekmektedir. Bunun dışında herkesçe malum olan bazı özelliklerin de bir arada bulunması son derece önemlidir.

  • Ergonomi
  • Ekonomiklik
  • Renk uyumu
  • Kullanışlılık

Çalışma Masaları

Bu başlıklar çalışma masası tercihinde masada aranılan özelliklerdir. Bunun dışında bir de masanın yerleştirileceği yerde aranılacak özellikler vardır ki en basitinden büyüklük, genişlik ve amaç bu özellikler arasında ilk sırada yer alır.

Çalışma Masası ve Kitaplık Kullanışlı Masalar

Naçizane çalışma masası başlığında şahsi fikrimi soracak olursanız belki kullanışlılık adı altında saymak zor olacaktır ama bir özellik var ki benim için çok mühimdir. O ise kullanılan ahşabın cinsidir. Kaliteli bir ceviz yada sağlam bir malzeme öncelikli tercih sebebi olacaktır. Daha kullanışsız hafif ve şişirme bir ürün kısa bir süre içerisinde kalitesini kaybedecek ve özelliklerin dışına çıkacaktır.

Çalışma Masası Tekzen Çalışma Masası

Eğer çalışma masanızı uzun yıllar kullanmak istiyorsanız dış güzelliğinden daha ziyade kullanılan malzemelerin kalitesine de dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Çalışma masaları söz konusu olduğunda satın aldığınız mağaza da yer alan modelin ölçülerini yerleştirmeyi düşündüğünüz odaya göre almanız gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Sık yapılan dekorasyon hatalarında ilk sırada bunun yer aldığını hatırlatmış olalım.

 

 

Yorum Yaz