Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük salon dekorasyonları hayatlarının büyük bir kısmını salonda geçiren aileler için oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Evimizin en önemli odalarından biri olan salonumuzda olmazsa olmaz diyebileceğimiz eşyalar vardır. Bunlar salon takımı, mobilya, televizyon ünitesi, ya da televizyon sehpası gibi ürünlerdir. Bu eşyaların tümünün küçük salonlara sığması neredeyse imkansızdır. Bu sebeple eşyaları sığdırmak insanlar için büyük bir problem haline gelmiştir. Küçük salon dekorasyonu yapacak bayanların en çok dikkat etmesi gereken salona seçeceği eşyalardır.

Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük salonlara mini görünüme sahip olan eşyalar seçilmelidir. Bu tarz seçim yapan bayanlar salonlarının çok ferah ve olduğundan çok daha büyük görünmesine yardımcı olacaktır. Küçük bir salonu olan evlerde bayanların yaptığı en büyük hata salonu gereksiz pek çok eşya ile tıka basa doldurmaktır. Eğer salonunuzun büyüklüğü 16 metrekarenin altında ise süs eşyalarından ya da salonunuzu dolduran çiçeklerden özellikle uzak durmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Eğer mini takımlar size göre değilse  koltuklarınızı köşe takımı olarak da bilinen ve insanların çok tercih ettikleri l şeklindeki koltukları seçerek de salonunuza güzel bir görünüm kazandırma şansına sahipsiniz.

Küçük salonlarda yer alan televizyon ünitesi salonda haddinden çok daha fazla yer kaplar. Bunu engellemek için televizyon ünitesi yerine televizyon sehpası kullanmanızın daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Salonda kullanılan televizyon sehpası salonunuzda hem çok daha az yer kaplar hem de salonunuzu olduğundan çok daha büyük göstermenize yardımcı olur. Salonunuzda ufak orta sehpalar, puf  koltuklar kullanarak ya da kare raf sistemlerini duvarınızın birine döşeterek de salonunuzda yepyeni ve güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yukarıda sizlere verdiğimiz fikirleri uygulayarak küçük salonunuzu olduğundan kat kat daha büyük gösterebilir, sadece bununla da kalmayıp birbirinden farklı modellerle salonunuza birbirinden farklı görünümler sağlayabilirsiniz.

Siz yeter ki isteyin.

Hayal gücünüzü kullanarak harika dekorasyonlar oluşturabilir, çevrenizdekileri kendi oluşturduğumuz dekorasyonla salonunuza hayran bırakabilirsiniz. Ayrıca sizler için hazırladığımız salon modellerinden faydalanarak istediğiniz modeli seçebilir ya da hayallerinizdeki salon dekorasyonu için bu modellerden ilham alabilirsiniz. Unutmayın güzel bir görünüm evinizi tamamen değiştirir.

Yorum Yaz