Klasik Koltuk Takımı

Bir evin en çok kullanılan odası hiç şüphesiz salon veya oturma odalarıdır. Tüm aile fertlerinin bir araya geldiği, mutlu akşam yemeklerinin yendiği, misafirlerin ağırlandığı, hoş sohbetlerin yapıldığı yerdir.Bu güzel ortamlar en iyi şekilde döşenmeye layıktır.

Salonun büyüklüğüne göre koltuk takımı ya da oturma grubu yerleştirilebilir. Büyük salonlarda daha çok klasik koltuk takımı tercih edilirken, küçük dairelerde oturma grubu tercih edilmektedir. Yine de rahatlığı ön planda tutan tüketiciler daha çok oturma gruplarına yönelmektedir. Buna rağmen şıklığı ve zarafeti tercih eden tüketiciler klasik koltuk takımlarını tercih etmektedir.

Yemek odası takımınıza uygun renk ve modelde salon koltuk takımınızı dekore edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu mavi desenli koltuk takımı, son derece şık ve göz alıcı. Bu salon mobilyası hem şıklık hem de rahatlılığı yakalamış durumda. Gümüş varaklı, oymalı, yaprak desenli mobilyası sanat eseri gibi.

Desenli koltuk kumaşı parlak ve canlı mavi renklere sahip. Oval sehpa, klasik koltuk takımına uygun olarak gümüş varaklı.  Üzerindeki yine gümüş renkli iplikle işlenmiş yaprak deseni, klasik mobilya tarzının en güzel şekli. Salonunuzun duvarlarına asacağınız tablolar çok sofistike görünecektir.Zevkinize göre dekore edeceğiniz salonunuzda, çay sohbetleri ya da bir fincan kahve eşliğinde arkadaşlarınız ile dertleşmeniz eminiz çok keyifli olacaktır.

Yorum Yaz