Keten Örtü Modelleri İle Evinize Hava Katın!

Keten örtü modelleri ile evinizin her köşesinde farklı bir stil yaratabilirsiniz. Bu ürünleri tercih ederek yaşam alanlarınızı canlandırabilirsiniz.

Keten örtü modelleri oldukça şık görünüm katacakları iç mekanlarda Vintage stiller yaratıyor. Evinize son derece hoş bir etki katacak olan ürünler, eski görünümlü stilleri sevenler için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Kahverengi ahşap ürünler ve loş ışıklar da eklendiğinde bu ürünleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Günümüzde dijital baskılar ev tekstilinde hakimiyeti ele alsa da ketenin modasının hiç bir zaman geçmeyecek etkisi de sürüyor. Bu etkilerin ortaya çıkmasını sağlayan birçok dekorasyon stili evinizin farklı köşelerinde güvenle kullanılabilir.

Masa ve Koltuklarınız için Keten Örtüler

Keten Masa Örtüsü Modelleri

Oturma odanızda büyükannelerinizden kalan bir etki yansıtmak istediğinizde keten örtü takımları iyi bir seçim olabilir. Özellikle masa örtüsü ve koltuk örtüsü şeklinde tercih edeceğiniz bu ürünlerle hem aydınlık hem de nostaljik bir etki yaratabilirsiniz. Vitrinlerden sarkan danteller yerine kullanacağınız keten örtüleri şık bir görünümün oraya çıkmasını sağlayacaktır. Koltuklarınızda da koltuk örtüsü şeklinde ürün kullanarak keten ışıltısını yansıtabilirsiniz.

Delik İşi Keten Örtüler

Delik işi keten

Banyolarınızda da kullanacağınız keten örtüleri birçok yerde tercih edebilirsiniz. Çamaşır sepetleri, çamaşır makinesi örtüleri ve benzer birçok alanda kullanabilirsiniz. 12 kişilik masa setlerinde kullanacağınız delik işi keten örtülerle son derece şık bir dekorasyon stili yaratabilirsiniz. Yemek masalarını en iyi şekilde kombinleyebilirsiniz. Temizlik açısından oldukça memnun edici sonuçların alınmasını sağlayan bu ürünlerle her bir sofra ayrı bir ziyafet olacaktır.

Vazgeçilmez Keten Yatak Örtüleri

Keten Yatak Örtüsü

Keten örtülerin en çok yakıştığı yerlerin başında kuşkusuz yatak örtüleri geliyor. Yatak örtülerinin tercih edildiği birçok çeyizlik ürünün yanı sıra yatak odası dekorasyon ürünlerini de ketenden tercih edebilirsiniz. Örneğin perde ve güneşlikleri de keten kumaştan tercih edebilirsiniz. Antika keten örtüleri genelde çeyiz sandıklarından çıkan Vintage kimlikleriyle dikkat çekmektedir. Naftalin kokulu örtülerinizi kullanmak istediğinizde yatak odanızı ahşap ve beyazın şık kombinine teslim edebilirsiniz. Özellikle sadeliği tercih eden İskandinav tasarıma sahip mekanlarda bu örtülerin tercih edilmesi mükemmel bir konseptin oluşturulmasını sağlayacaktır.

 

Yorum Yaz