İkili Çocuk Odası Dekorasyonu

 Çocuklarımız, gülücükleriyle evimize neşe saçarlar. Evlerimizde çocuk kahkahası, çocuk cıvıltısı duymak, en mutlu anlarımızdandır. Evlatlarımızın mutlu aile ortamında yaşaması, yüzlerinden tebessüm eksik olmaması, onların gözlerimizin önünde büyüyüp serpilmeleri için elimizden geleni yaparız. Annelerinin ve babalarının yaşama sebebi, hayatlarının tadı, tuzudur onlar.Bu yüzdendir ki çocuk odası mobilyası seçerken, ilk önce yaşadıkları ortama rahat sığmalarını düşünürüz. Özelliklede evlerimiz küçük ise.

Memleketimiz şartlarında çekirdek aile olarak tanımladığımız aileler, küçük evlere sığmak zorundadır. Apartman dairelerinde, ufak odalarda yaşayan göz bebeğimiz, nurumuz, çocuklarımız, birçok eşyalarını sığdırmak zorunda kalmıştır. Bize düşen ise çocuk odası takımı alırken ya da çocuk odası tasarımı tarzında dekore ederken bunları göz önünde bulundurmaktır.

Dekorup ekibi olarak sizler için araştırdık. Dar alanlardan daha çok yer istifade edebilmeniz için, bu tasarım harikası pembe ikili çocuk odası takımını seçtik. İkili çocuk odası takımı olarak düşünülmüş bu çocuk odası, olağanüstü kullanışlı ve pratik. Çocuk yatağı ve elbise dolabı bitişik düşünülmüş. Üst katta ise bir çocuk yatağı bulunmaktadır. Oturmak için renkli minderlerle de süslenebilir. Güvenli merdiven ahşap malzemeden yapılmış. Komidinin yanındaki tahta perdede pencere tarzı boşluk bulunmaktadır. Yuva ve sığınma hissi yaratan, tasarım çocuk odası mobilyası inanılmaz kullanışlıdır. Değişik çocuk odası mobilyasının, duvar üzerine açık raf olarak monte edilmiş çekmeceli kitaplık, rahat kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pembe renkli masa ve döner tekerlekli sandalye gayet şirin. Karyola ve komidinin altındaki tekerlekler mobilyanın, temizlik ve bakımının rahat bir şekilde yapılmasına olanak sunar.

Ayrıca bu pembe çocuk odası, ikiz çocuk odası olarak ta kullanılabilir. Bu takım küçük çocuk odası mobilyası olarak farklı renklerde tasarımlanabilir. İkiz çocuk odası tasarımı şeklinde uyarlanabilecek olan bu takım, kız çocuk odası ve erkek çocuk odası olarak düşünülebilir.Meleklerimizin yaşam ortamını düzenlerken, onların da fikirlerini almanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yaz