Giyinme Odası Aksesuarları ve Tasarımı

Giyinme odalarını çoğumuz yatak odası olarak düşünüyoruz. Aslında ayrı bir giyinme odası evimize farklılık da katacaktor. Kıyafetlerin şık bir şekilde düzenli olarak durduğu bir oda eve de harika bir görüntü verecektir. Giyinme odası günümüzde yapılan lüks konutların haricinde pek çok evde giyinme odası yer almıyor. Giyinme odası çoğunuza gereksiz gelse de aslında evlerinizde mutlaka olması gereken odalardan biri olduğunu düşünüyoruz.

Yatak odanızda çoğu zaman her tarafa dağılmış giyilip çıkarılmaktan mahvolmış kıyafetlerle karşılaşıyorsunuzdur. Günlük giydiğimiz kıyafetler, işe giderken giyilen kıyafetler, yatarken ya da özel günlerde giyilen kıyafetler çoğu zaman bir kez giyildikten sonra odanın bir köşesine atılarak tekrar giyilecekleri günü bekliyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle iş kıyafetleri bu duruma fazlasıyla tabi oluyor. Her gün aynı kıyafetlerle işe gitmemek için iş kıyafetlerini birkaç gün arayla giyiyoruz. Bu nedenle odamızdaki askılığa sığmayan kıyafetlete yer bulunamıyor ve rastgele atılıyor. Bir kere giydiğimiz için tam olarak kirlenmeyen kıyafetleri ne kirli olduğu için kirliye atabiliyoruz ne de temiz olduğu için dolaba kaldırabiliyoruz. Bu nedenle onların kaderi genelde odanın bir kenarında öylece kalmak oluyor.

İşte tüm bunlar nedeni ile evlerde giyinme odaları bulunması gerekiyor. Eğer evinizde yeterli boş alan varsa yatak odanızın hemen yanınabir giyinme odası yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Giyinme odaları çok büyük olmak zorunda değil. Ufak bir giyinme odası da işinize yarayacaktır.

Bir gardrop sığabilecek, içerinde rahatlıkla giyinilebilecek, aynanın, kıyafetleri katlayabileceğimiz bir rafın ve çok sayıda askının bulunduğu bir giyinme odası işlerimizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanında evlerimizde bulunacak olan giyinme odaları yatak odamızın daha düzenli olmasına da yardımcı olacaktır.

Sitemizde sizlerin hayran kalacağı giyinme odalarıyla alakalı görseller hazırladık. Bu görsellerden yararlanarak eviniz için hayal ettiğiniz giyinme odasını seçebilirsiniz.

Yorum Yaz