Gergi Tavan Dekorasyonu

 Günümüz evlerinde eşya dekorasyonundan sonra evleri geniş ve ferah gösteren gergi tavan dekorasyonu uygulamaktadır. Artık evlerde ve ya iş yerlerinde misafirlerin ilk izlenimleri çok önemlidir. Değişik tasarımlar ve değişip gelişen moda akımı ile her zevke uydun modellere ulaşmak kolay. Düşünsenize ya gökyüzü biranda evinizin içinde ya da bir doğa resmi birçok görsel çeşidi olan bir uygulama. İster iş yerinize ister evinize her yere yakışan kullanımı ve temizliği kolay bir dekorasyon.

 Kısaca görsel bir şölen, Yatağında ya da koltuğunuza uzandığınızda boş bir tavana bakmaktan ise renkli içinizi açan bir tavana bakmak herkesi rahatlatır. Gün boyu kocaman binaların içinde duvarları tavanları kasvetli bir alanda çalışmaktan ise renkli ruhunuzu yansıtan bir tavan dekorasyonu olan bir yerde çalışmak işlerinizi sıkılmadan yapmanızı sağlar. Görselliğe önem veren ilk izlenimin önemli olduğu bir toplum olarak bu tarz dekorasyonlar ihtiyacımıza cevap verecektir.

Artık güneş ışığı almasa da eviniz ya da iş yeriniz bu uygulama ile ışık ve renk gelecek. Bu uygulama öncelik uygulanacak alana uygun bir ürün seçilmelidir. LED miktarı size kalmış ya da uygulamayı yapan firma ile ışık düzeyinizi ayarlayabilirsiniz. Işık düzeyini az tutmakta yarar var çünkü çok LED dalgalanmalara ve kötü görüntüye neden olabilir. Tavana da iyi gerilmeden yapılan uygulama zaman ile  sarkma ve kötü görüntü olmasına neden olur.

İyi firmalar ile anlaşın zaten bu ürünlerin ömrü 10 sene o kadar masraf yapıp ömrünü kısaltan ürünleri kimse istemez herhalde. Malum artık internet denilen koca bir araştırma alanı var. İnternetten fiyat ve kaliteli ürünlere bakıp evinize ve kesenize uygun ürünler elde edebilirsiniz. Ve son olarak zevkinizi artık dilediğinizce tavanlarınıza yansıtın. Özgürlüğünün gökyüzü kadar sonsuzdur.

Yorum Yaz