Erkek Bebek Odası Perde Modelleri

Erkek bebek bekleyenler yada erkek çocuğu olanlar için bebek odalarıyla uyumlu bir perde için öncelikle perdelerini seçerken bebeğinizin odasında hâkim olan renkleri göz önünde bulundurmanız gerekli. Bebeğinizin odası için perde seçimi nasıl yapılacak diye merak ediyorsanız tam yerine geldiniz. Birbirinden çok farklı renkler olursa göz hitabı için çok uyumsuz görüntüler ortaya çıkabilir.

Erkek Perdeleri Erkek Bebek Odası Perdeleri

Şunu belirtmekte fayda var ki! Bebeğinizin doku ve de estetik oluşumları küçük yaşlarda iken başlar. Bunun için baştan savma modeller tercih etmemelisiniz. Erkek bebek odaları için en çok tercih edilenler stor, zebra ve de tül olarak ayrılıyor. Tabii ki seçim yaparken önceliğinizin bebeğinizin sağlığı olduğunu unutmamalısınız.

Bebek Odası Perdeleri

Tercih Edilebilecek Bebek Perdeleri

Bebek Odası Perdeleri

Erkek bebek odası perdeleri için özellikle ünlü çizgi film karakterleri ya da süper kahramanlar tercih ediliyor. Perde üzerine basılmış olan çeşitli temalarda resimler, çizgi film karakterleri hem hoş bir görüntü sağlıyor hem de çocuklar için dikkat çekici ve de eğlenceli bir görüntü ortaya çıkıyor. Erkek bebek odaları için genellikle mavi, sarı ve de beyaz renkler tercih edilebilir.

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. arzu soylemez dedi ki:

  merhaba,

  erkek bebek odası perde alternatiflerinden 2.fotoğrafda bulunan gri yıldızlı perdeye nasıl ulaşabilirim acaba?
  teşekkürler,

  1. dadasabi dedi ki:

   Merhaba;

   Ürün görsellerini web üzerinden sağladığımızdan nerede satış yapıldığı konusunda bilgimiz yoktur. Bizler sadece sizlere fikir olması açısından paylaşım yapmaktayız.

Yorum Yaz