En Beğenilen Kilim Desenleri (Motifleri)

 Ev tekstilinin vazgeçilmez kategorilerinden birisi olan kilimler renk renk, desen desen ve en kaliteli modelleri ile sitemizde satışa sunulmaktadır. Evlerimizin hemen hemen her noktasında kullanılmaya uygun olan kilimler, son derece şık modellerinin yanı sıra sitemizin kalite farkıyla da ev dekorasyonunuzda ister klasik ister modern istediğiniz imzayı atmanıza fayda sağlayacak.

Temizlik açısından daha pratik olmaları ve halıya kıyasla çok daha kolay taşınmaları, kilimlerin son derece fonksiyonel olduklarının bir göstergesidir diyebiliriz. Salonlarınızda ya da geniş oturma odalarınızda birden fazla kilim kullanarak halıların nispeten daha ağır olan havasından kurtulmanız da mümkündür.

Evinizin tüm dekorasyon ürünleri ile uyumlu olacak birçok kilim modeli sitemizde beğeninize sunulmuştur. Yün, antik, örgü, otantik, dokuma, yuvarlak, saçaklı, modern, patchwork, retro, pop-art veya duvar kilimleri, A’dan Z’ye tüm kilim modelleri sitemizde mevcuttur. Eski tarihlerden bugünlere kadar mirasımız olan kilimlerin üstündeki desenler, motifler ise anıları, acıları, duyguları ve doğayı üzerinde taşımaktadırlar.  En çok beğenilen kilim desenleri arasında muska motifi vardır elbette. Muska motiflerinden, kartal motiflerine değin birçok model ve renkte kilim sitemizde sizler için beklemektedir. Kem bakışların etkisini azaltan nazarlık motifleri, sahibini kötü olaylardan koruyan muska motifleri, gücü ve kudreti temsil eden kartal motifleri, kem göze ve zararlara karşı koruyucu olduğuna inanılan göz motifleri, bolluğu bereketi temsil eden bereket motifleri, aile birliğine ve birlikte olma umuduna işaret eden bukağı motifleri, kem gözlerden koruyan parmak motifleri, verimliliği ifade eden el motifleri, doğumu simgeleyen tarak motifleri, bolluğun bereketin bir diğer sembolü olan pıtrak motifleri, insanları tehlikeden koruduğuna inanılan çengel ve artı motifler, bereketli bahar yağmurlarına işaret eden ejderha motifleri, iyi şansı simgeleyen kuş motifleri, anneliği, dişiliği ve verimliliği sembolize eden eli belinde motifler, ölümsüzlüğü temsil eden saç bağı motifleri, üretkenliği, gücü ve erkekliği temsil eden koçboynuzu motifleri, akrebin kötülüğünden korunmak için dokunan akrep motifleri, üretkenliği ifade eden yıldız motifleri ve sonsuzluğu temsil eden hayat ağacı motifleri gibi sayısız anlamı ifade eden rengârenk kilim modelleri ile karşınızdayız. Siz de Dekorup’ın eşsiz seçeneklerle dolu, kaliteli, garantili ve uygun fiyatlı kilim modellerini güvenle alabilmek için sitemizde kalmaya devam edin. Keyifli alışverişler dileriz.

Yorum Yaz