Ekonomik Dekorasyonda Yenilikler

 İnsanlar aldıkları ürünlerin güvenilir, sağlam ve kaliteli olmasını ister. Şu anda bulunduğumuz dönemde tüm aksesuar ürünlerinde çok çeşitlilik mevcuttur. Pazarlama şirketleri ürünü alıcıların dikkatini çekecek tarzda seceneklerini çoğaltmıstr. Alıcı olarak bizler ürün hakkında bilgi sahibi olmasakta görünüşe önem vermekteyiz. Ekonomik dekorasyonda yenilik meydana geldi. Artık insanlar bilinçsiz davranmamaktadır.

Aldığı tüm ürünleri en iyi şekilde Pazar fiyatlandırmasından tut çeşitliliklerine ve tasarıma dikkat etmektedirler. Örn. yeni aldıgınız bir oturma grubunu kumaş seçenekleriyle çeşitlendirip yazın ayrı kışın ayrı renklerle evinizin havasını değiştireblirsiniz. Duvarlarınıza renkli motifler ekleyerek kendinizi rahat hissetmenizi saglıyablirsiniz. Kullanmadığımız aksesuarları değiştirebileceğimiz birçok firma bulunmakta. Ekonomik olarak kendimizi borçlandırmaya hiç gerek yok.

 Her kesime hitap eden ürünler mutlaka vardır önemli olan düşük fiyata kaliteli ürün almaktır. Bunuda en iyi bizler biliriz. Bir mağaza için önemli olan görüntüdür. Görüntüyü güzelleştirmek tamamen bize bağlıdır. Düşünün ki bir duvar unitesi almayı istiyorsunuz: üniteyi koyacagınız odanın rengi ve büyüklüğüne göre mağazalarda hoşunuza giden bir ünite buluyorsunuz yalnz uzunluk olarak odanıza uymamaktadır. Firma sizin için evinize gelip duvar ölçülerinizi alarak tamda istediğiniz renkte ve büyüklükte imal edip size teslim edicektir.

Hem de bütçenizi hiç zorlamadan ekonomik fiyatlarla sizleri tatmin edecektir. İnsanlar en iyisi için mücadele verdikçe mutlu olucaktır. Ne aradıgını bilmeyen, bulduğunda onu anlayamaz. Yolumuzda herzaman dalgalanma olacaktır burda bizim pes etmememiz gerekir. Mücadeleyi aslında kendımızle yapmalıyızki sonuç mükemmel olsun. Türkiye olarak geçmişimiz çok eskidir. Dekorasyon olarak osmanlı döneminden kalma kendimize has ürünler bulunmaktadır. Onları geliştirerek daha iyi bir hale getirmek yerine batıdan özenerek veya batıdan ticaret yaparak ürünlerimizi seçmekteyiz.

Benim felsefem dünya zamanında bize bağlıyken biz neden kendimizi onlara bağlayalım ki; düşüncelerimizin özgür olduğu bu dönemde kendi tasarımımızı gerçekleştirebiliriz. Biz seversek yaptığımız her işten meyve alırız. En basit örneği batı ve doğu kültürlerinin birleştiği bir dekorasyon düşünün. Oturma odanız LONDRA, yemek odanız ÇİN yatak odanızında HİNT dekorlarıyla süslediğinizi… Önemli olan ne istediğimizden emin olmamız, gerisi çok kolay.

Şimdi sıra sizde; yeniliği önce kendimizde gerçekleştirirsek her sey değişebilir. Mükemmel olmaması için bir neden yok.

Yorum Yaz