Dış Kapı Süsleri ve Paspas Çeşitleri

 Ev dekorasyonlarının en önemli ve başlangıcı diyebileceğimiz kısmı evin dışından başlamaktadır. Çünkü eve gelen misafirleriniz ilk olarak dış kapının önünde karşılanacak ve dekorasyon harikalarınız tam bu noktada dikkat çekmeye başlayacaktır. Kapı önü süsleri, aksesuarları, paspas çeşitleri ile birlikte evin iç görünümü hakkında da fikir sahibi olabilirler ve dekorasyon konusunda bir sıfır önde başlayabilirsiniz.

Birbirinden değişik paspas modelleri, hem kapı önü hem de arkası için birçok farklı kapı süsü modelleri, harika tasarımlarda anahtarlık modelleri vb. ile birlikte çok şık hoş geldin panoları gibi birçok aksesuar ürünü ile modern ev dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Bunlardan kapı önü paspaslarından bahsedecek olursak; kapı önüne serdiğimiz ve günümüzde fazlasıyla modern, hoş ve değişik dekoratif çizgilerle üretilen bu modellerden dekorasyon zevkinize uyan bir tanesini bulmak oldukça yüksek olasılıkta. Eğer neşeli bir dekorunuz varsa ve dinamik dekorasyon tasarımlarından yanaysanız, yani dekorasyonda renkli bir anlayışınız varsa çiçekli, esprili, baykuşlu, çizgi karakterlere sahip olan birçok türde eğlenceli paspaslar kullanabilirsiniz. Daha ciddi ve sade stillerden yanaysanız bohem çizgilerden klasik formlara kadar sade modellerde birçok çeşitli seçenek de bulunmaktadır elbette.

Paspaslarınızın eğlenceli görüntüsü ya da sadeliği barındıran duruşu ile konukları sempatik karşılamanız mümkün. Dış kapı süslerine baktığımızda ise çiçekli çelenklerden sempatik yazılara kadar sevdiklerinize birçok dış kapı süsü ile evinizde hoş bir karşılama yapabilirsiniz. Renkli modelleri düşünüyorsanız çiçekli, renkli ve esprili paspaslarla takım olarak düşünebileceğiniz ve dekoratif anlayışınıza uyacak modelleri de bir araya getirebilirsiniz.

Evin henüz kapısından daha girmeden bir görsel şölenle karşılama sağlayacağınız bu aksesuarlarla evinize son derece önem verdiğinizi de bir nevi göstermiş olursunuz. Unutmayın ki dekorasyon yalnızca birkaç aksesuarla sağlanan bir şey değildir. Dış kapıdan başlayarak evin tüm bölümlerinde bütünlüğü sağlayacak şekilde dizayn edilmiş her parça sizin dekorasyondaki dehanızı sergileyecektir.

Dekorasyona büyük katkısı olan dış kapı süsleri ve paspas modelleri ile dekorasyonunuzu evin içi ve dışıyla tamamen bütünleştirebilir, böylece alışılmışın dışında dekorasyon fikirlerine imzanızı atabilirsiniz.

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Tuğba çavușlar dedi ki:

  Merhaba Kapi susu ve paspas begendim fakat Fiyati yazmiyor ve siparis veremiyorum. Yardimci olabilir misiniz tesekkurler

  1. dadasabi dedi ki:

   Tuğçe hanım sitemiz ürünleri sadece tanıtım amaçlı yayınlamaktadır. Herhangi bir satışımız mevcut değildir. Online satış yapan sitelerden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

  2. yaseminsinemci dedi ki:

   Kolay gelsin. Yakında bu kombinlerden hazırlayıp beyenilerinize sunacağım. Yaseminsinemci instagram hesabından takip edebilirsiniz isterseniz

Yorum Yaz