Çocuk Odaları İçin Katlanır Ranza Modelleri

 Evi küçük olan aileler ranzaları çok fazla tercih ediyorlar. Özellikle çok çocuklu aileler ranzalara büyük önem veriyor. Ranzalar çocuk odalarına pek çok artı da sağlamaktadır. Bunlardan biri ve bizce  en önemli olanı odalarda sağladığı artı yerdir.

Normal şartlarda bir ranzada 2 çocuk kalırken bazı ranzalar 3 çocuğun kalabilmesine olanak sağlamaktadır. Ranza modelleri günümüzde çok fazla. Gelin bu modellerin bazılarına göz atalım. Yavru yataklı ranzalar, 3 yataklı ranzalar ve çalışma masası olan ranzalar bu ranzalar arasında yer alıyor. Bizim sizlere tavsiye edeceğimiz model ise katlanabilir ranzalar.

Katlanabilir ranzalar şuan birçok ailenin tercih ettiği bir ranza türü. Pek çok farklı modelde olan ranzaların normal bir ranzaya oranla çok daha fazla kullanışlı olduğu söyleyebiliriz. Katlanır ranzalar diğer ranzalardan çok daha fazla yer tasarrufu sağlamaktadır. Katlanabilir özelliği sayesinde evde rahat hareket edebileceğiniz çok daha fazla alan bırakan katlanır ranzalar bunun yanında odada yatağın sebep olduğu dağınıklığı da bir anda ortadan kaldırıyor.

Çocukların da çok beğendiği bu modeller kullanışlı oluşuyla aileler tarafından çok ilgi görüyor. Sizler için hazırladığımız örneklerde de bunu açıkça göreceğinizi düşünüyoruz. Ranza modellerinden özellikle duvar yönünde katlananları hem size hem de çocuklarınıza dilediğinize hareket edebileceğiniz çok geniş bir alan bırakıyor. İçerisinde yer alan özel bir mekanizma sayesinde katlanabilen bu ranza modelleri neredeyse tüm mobilya mağazalarında bulunuyor. Tabi bu ranzaların pek çok farklı modelleri de yer alıyor.

Sizin zevkiniz doğrultusunda çocuğunuz için istediğiniz ranzayı seçebiliyorsunuz. Sadeliği seven anneler daha sade bir model seçebilirken farklılık isteyen anneler ise seçimlerini daha gösterişli modellerden yana kullanabiliyor. Sizler için özenle hazırladığımız örneklerden yola çıkarak hem ranza fiyatları‘nı öğrenebilir hem de çocuklarınıza mükemmel bir oda hazırlayabilirsiniz. İster katlanabilir yatakların yanında katlanabilir masalar da alabilir dilerseniz sadece ranzadan yana da seçim yapabilirsiniz.

Hem çocuklarınızın odasında yer tasarrufu yapmak için hem de istediğiniz anda yatağın neden oldu dağınıklıktan kurtulabilmek için katlanabilir ranzalar kesinlikle doğru seçim olacaktır. Özellikle birden fazla çocuğu olan aileler için katlanabilir ranzaları tavsiye ediyoruz. Daha çok ranza çeşitleri görmek ve satın almak için http://www.ranzamodellerim.com/ranza-modelleri-ve-fiyatlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz..

Yorum Yaz