Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çocuklarımızın ve gençlerimizin en büyük ihtiyaçlarından biri de genç odasıdır. Çilek genç odası takımları, hepinizin gözüne hitap edecek çeşit çeşit modellerle sizlere tarz yaratmanızda yardımcı olacaklar. Günümüzde en kaliteli mobilya üretiminde üst sıralarda yer alan çilek, insanlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Önceleri sadece genç odaları ile ünlü iken müşterilerden gelen isteklere karşı çıkamayarak genç odalarından sonra çocuk odalarına da yönelmiştir. İnsanları bu isteklerine de cevap vermiş, bu şekilde çocuk odasında da ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamayı başarmıştır.

Çilek Genç Odası

Çilek ürünlerinin en çok tercih edilen ürünler arasında yer almasının nedenini merak edip müşterilere sorduk. Alınan cevap ile çilek ne kadar kaliteli olduğunu bir kez daha kanıtladı. Müşterilerin çoğu çilek mobilyalarını tercih etmelerinin en önemli nedeninin kalite olduğunu söyledi. Eminiz ki hepiniz kaliteli ürünler kullanmak ister ve tercihlerinizi buna göre yaparsınız. Peki sadece kaliteli olması yeterli mi? Elbette ki hayır. Bir mobilya kaliteli olmasıyla birlikte görselliğinin de bir o kadar önemlidir.

Çilek’in özellikle 2015-2016 modelleri bir hayli ilgi görüyor. Eğer henüz bir çilek mağazasını ziyaret etme fırsatı bulamadıysanız mutlaka kısa sürede ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Çilek genç odaları konusunda çığır açacak modellerle karşımıza çıkıyor. Gençlerin rüyalarını süsleyen birbirinden güzel modellerle gençlere tarz yaşatan Çilek genç odaları seçimde gençleri fazlasıyla zorluyor. Her tarza hitap eden birbirinden farklı modellere sahip çilek mobilyaları gençleri fazlasıyla mutlu ediyor. Firma insanlar arasında kalitesi tartışılamayacak kadar yüksek noktalara ulaşmıştır. Çilek her geçen gün daha farklı modelleri ve daha kaliteli ürünleri ile insanların beğenisini toplamaya devam ediyor.

Çilek Genç Odaları 2016

 1. Royal Genç Odası

  Çilek Royal Genç Odası

 2. Çilek Flora Genç Odası

  Çilek Flora Genç Odası

 3. Çilek Active Genç Odası Takımı

  Çilek Active Genç Odası

 4. Mocha Genç Odası

  Çilek Mocha Genç Odası

Çocuğunuza rüya gibi bir genç odası dekore etmek isteyen annelerin çilek genç odalarına bakmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuda en çok tercih edilen markalar arasına giren Çilek’e bakmadan bir oda yaptırırsanız, tam da sizin hayallerinize eşdeğer bir odayı kaçırmış olabilirsiniz. Çeşit çeşit odaların renk renk desenlerin göz alıcı güzelliğini çilek genç odalarıyla yakalayacaksınız. Üstelik bir ürünü tamamı ile satın almak zorunda da değilsiniz. Farkını her şekilde ortaya koyan Çilek ürünlerini parça olarak da sizlere sunuyor.

Çilek Genç Odası Fiyatları

Gençlerin beğeneceğini düşündüğümüz bu genç odalarının fiyatları paketlerde bulunan ekstralara göre değişmektedir. Örneğin ranza veya karyola seçimi fiyatları biraz olsun değiştirmektedir. Romantic, Flora, Mocha, Yakut, Royal , Active, Sultan gibi seçeneklerin bulunduğu 2016 modellerinin fiyatları 1600tl ile 7500 tl arasında değişmektedir. Güncel fiyat bilgisi için resmi sitesini ziyaret etmenizde fayda var.

Yorum Yaz