Brillant Perde Modelleri

Brillant Perde Ankara’da Nurettin Baydemir tarafından küçük bir mağaza olarak başlamış. Şimdilerde ise çocuklarıyla birlikte geliştirmiştir. Tüketicilerin ev tekstili alanındaki ihtiyaçlarını rahat ve keyifli mağaza atmosferinde bol çeşit kaliteli çeşitler arasından seçerek uygun fiyat, ödeme koşulları keyifle karşılayan mağazalar zinciridir. Ülkemizdeki bir çok mağazası ile kalite ve ayrıcalığı sizlere sunmaktadır. Üstün hizmet anlayışıyla rüyalarınızın evini süslemek istiyorsanız Brillant mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Perde danışmanlığı ve evde ölçüm ücretsiz yapılmaktadır. Brillant mağazaları müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. İç mekanları süslemek amacıyla tek başına daha modern bir şekilde ve dekoratif olarak ekonomik perde çözümleri sunar.

Zincir ve yaylı olmak üzere iki tür olan mekanizması vardır, isteğe bağlı olarak motorlu mekanizmalar da yapılmaktadır. Brillant perdeler çok modern olarak üretilmektedir. Evlerin dekorasyonunda tüllerin çok önemi vardır. Evi zengin gösterir tül perdeler. İstediğiniz tarzda Brillanttan bulabilirsiniz.

Kalitelidir, yıllarca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Birçok modelde rahatlıkla bulabilirsiniz. Brillant tül Güpürlü, boncuklu, ipek, polyester, keten ve tül kumaşlar gibi birçok seçenek sunmaktadır. Evinizdeki mobilyalarınıza uygun birçok Brillant tül bulabilirsiniz. Üretimini Ankara’da ve İstanbul-Beylikdüzünde yapan Brillant tül perde, birçok ünlü ve kaliteli üretici firma arasındadır. Önceleri beyaz olarak görmeye alıştığımız tül perde modellerinde şimdilerde her rengi bulmanız mümkündür.  Artık aynı renk ve modelleri görüpte sıkılanların tercih edebilecekleri bir model. Siyahı sevenlerin tercih edecekleri bir tasarım. Grinin ağırlıkta olduğu tüle siyahla güzellik katılmıştır. Mobilyaların beyaz tonlarda olduğu bir salonda yakışabilecek spor bir model. İki ayrı lila tonlarının kullanıldığı bir tasarım. Üçgen motiflerle zenginleştirilmiş bir model. Tülde açık lila kullanılmış tül düz olarak şekillendirilmiş. Perde de açık ve koyu lila kullanılmış.Tasarımda farklılık sevenler için güzel bir model. Artık bayanların tercihleri farklılıktan yana. Tül perde modelinde çok gösterişli. Ahşap detaylara da bu tasarımda yer verilmiştir. Tül modeli düz olarak yapılmıştır. Perde detayı ile zenginleştirilmiş bir tasarım. Perde tasarımı iki parça halinde,büzgülü model uygulanmıştır. Yere kadar uzanmış bir iki santimde yere değen modern bir tasarım. Bu modelde yere kadar uzanmakta tül. Beyaz üzerine yeşil yapraklar kullanılmıştır. Yeşil her şeye çok yakışmakta. Perde de tülle uyum içerisinde. Yeşil ve kahverengi perdede kullanılmış,yaratıcı ve farklı model. Kahverengi gösterişli bir koltuk takımı ile salonunuzda harikalar yaratabilirsiniz. Saray salonlarını benzeyen bir model. Uzun yıllardır modasını kaybetmeyen bir tasarım. İnce tül üzerine yine ince kumaştan kullanılmış bir perde kullanılmıştır. Tülün tam ortasına boncuklarla pencereye canlılık katılmıştır.Modern tül perde modeli dekoratif görünmekte.  Bu modelde üç farklı model kullanılmıştır. Mavi ve krem tonlar kullanılmıştır. Camın üzerine gelen kısımda mavi tonlarda raylı tül kullanılmıştır. Onun üzerine orta kısımdan açılan tül kullanılmıştır. Krem üzerine aynı tonda mavi çiçekler kendinden desenli olarak kullanılmış. Üçüncü katta da mavi üzerinde krem çiçekler kullanılmış. Abartıdan uzak gösterişli bir model. Sıradanlıktan uzak bir tasarım. Tül pencerenin bitiş kısmına kadar kullanılmıştır. Farklı bir katlama kullanılmıştır. Buda Brillant tülün farklılığını göstermekte.Salonunuzun görselliğini canlandıran bir model. Muhteşem görünümlü sade satenle farklılık göstermektedir. Pudra renkli modelle bir harika görünmekte.Duvara pencere üzerinden monte edilen çubuk üzerine hafif tül ve perde kullanılmıştır. Çubuk üzerinden yere kadar uzanan desenli tül modeli. Perdesi de farklı tül rengi kullanılmış değişik bir tarz uygulanmıştır. Salonunuzu şirin göstermek isteyen yeni evlilerin tercih edebileceği bir model.

 Tül perde modelleri sade ve modern tasarlanmış evlerde çok istenilen bu senenin modelleri arasındadır. Pratik kullanımlı bir model. Tül üzerine üç parça halinde perde ile zenginlik katılmıştır. Evinizin salonuna yakışacak modeller arasındadır. Evinizi havalı gösterecek bir tasarım. Modern bir tasarım. Yere kadar uzanan bir tül modeli,sade ve şık bir tasarım. Perde ile de bir uyum içerisinde. Perde iki ayrı parça olarak göründe de ortada birleştirilmiştir. Salonunuzda sadeliğin şıklığını yaşamak isteyenlerin tercihi olacaktır.
Brillant tül her geçen gün kendini geliştirmektedir. Her geçen gün kendini yenileyen firmadır. Bu modelde de farklı bir tarz uygulanmıştır. Perde de raylı sistem uygulanmıştır. Perdenin üzerine tül uygulanmıştır. Farklı ve modern bir tadarım uygulanmıştır bu modelde,beyazın sadeliği yansıtılmıştır.

2016 nın sade ve şık modellerinden birtanesi. Pencerenin üst kısmına çubuk takılarak bu çubuk üzerine tül ve perde takılmıştır. Dekoratif yumuşak ve hafif tül kumaşlar kullanılmıştır. Tülle uygun perdelerde hafif kumaşlardan tercih edilmektedir.Yükseklik ölçüsü de çubukla yer arasındadır. Tülde iki kat olarak dizayn edilmiştir. İkinci katta iki kanat olarak uygulanmıştır.Perdelerde iki kanatlı olarak tasarım edilmiştir.
Beyaz çok saf ve temiz olarak görünmekte. Gelin havası verilmiştir. Temizliğin göstergesidir beyaz bu modelde de çok uyumlu görünmekte. Salonda çok gösterişli duracaktır. Perdede acık penbe tonlar kullanılarak tül ile uyum sağlanmıştır. Katlamalı tül modeli uygulanmıştır. Brillant tüllerin hepsi birbirinden gösterişli. Pırıltılı bir tül kullanılmış bu tülde. Raylı tül modelidir. Hafif olması, kolay takılıp çıkarılması, kolayca temizlenebilmesi, pratik mekanizması her geçen gün daha fazla kullanılmaktadır. Bu modele uygun mobilya ile uyum sağlayıp evinizin dekorunu zenginleştirebilrsiniz. Perdeside tül ile uyum içerisinde kullanılmıştır. Evlerinde değişikliği seven bayanların tercih edeceği bir model. Evlerinin cıvıl cıvıl olmasını isteyen için güzel ve farklı bir model. Açık kahverengi renk kullanılmış Brillant tül terlere kadar uzanan birtüle, aynı renkte perde kullanılmış kenarları ve bağcıkların da kırmızı kullanılmış. Kırmızı da perdeye canlılık katmıştır. Bayanlar evlerinde şıklığa önem verirler. Evlerinde güneşlik olarak kullanılsa da farklı süslemelerle tek başına modern, dekoratif, pratik ve dekoratif çözümler yaratmaktayız. Ama bu modelde perdeyle salonunuza zengin bir hava katabilirsiniz. Pencerenin tamamını kaplayan tül modeli tülün üzerindeki çiçek rengi, perdeylede uyum içerisinde konbine edilmiştir. Cıvıl cıvıl bir tül modeli. Yerlere kadar uzanan bir tül modeli görmektesiniz, tülün üzerinde üç ayrı canlı tonda çiçeklerle süslenmiştir. Bir çocuk odasında o ışıltıyı, ferahlığı yansıtacak bir tasarımdır. Kullanımı kolay ve pratik olan bir modeldir, dışarıyı rahatlıkla görme imkanı sunar sizlere. Değişik renklerde aynı modeli bulma imkanı bulabilirsiniz. ilginc-brillant-perde-modelleriEv süslemelerinde abartıyı seven tül modellerinden birtanesi. Salonunuzu canlandıracak bir tasarım. Tasarımlar artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. İstediğiniz tarzı anlattığınızda sizin istediğinizi çok güzel yansıtmaktalar. Yere kadar uzanan bir tül modeli görmektesiniz. Üzeri penbe güllerle süslenmiş. Kahverengi bir perde ile abartılı bir hava verilmiştir.

Yorum Yaz