Banyonuzda Tuvalet Üstü Depolama Fikirleri

Tuvalet üstü depolama fikirleri, günümüz tuvaletlerinin çoğunun klozet tarzı olmasından dolayı çok kullanılan ve uygulanan bir seçenektir. Klozetin üzerine raf yapılmasıyla banyodaki pek çok araç gereci buraya kaldırmak mümkündür. Ayrıca rafın üzerine ayna yerleştirmek de garip ama dahice bir fikir olabilir. Dekoratif görüntüyü bozmadan tuvalet üstü depolama fikirleri arasından seçim yapmanızı öneririz. Raf yaptırmak en güzel çözüm olsa da bazı kişiler tuvalet üstü dolapları yaparak da daha geniş bir depolama alanı elde edebilirler.

Küçük Banyolar İçin Tuvalet Üstü Depolama Fikirleri

Küçük banyolarda saklama ve depolama, biraz daha zor durumdur. Dekoratif görüntüyü bozmamak ve eşyaları rahatça yerleştirmek için banyolarda özellikle tuvalet üstü depolama denenir. Gerek raflarla gerekse dolap yaptırarak bu sorunu aşabilirsiniz. Bir de kendiniz masraf yapmadan depolama gerçekleştireceğiniz düzenleme önerilerimiz, sizlere yardımcı olabilir.

Masrafsız Tuvalet Üstü Depolama

Sifonunuzun bulunduğu yere bir sepet yerleştirerek banyonuzdaki havluları onun içine yerleştirebilirsiniz. Büyük harcamalarla yaptırılacak raf ya da dolap masraflarından da bu sayede kurtulmuş olursunuz.

Merdiven tarzı depolama fikirleri, hem çok yaratıcı hem de çok az masraflı dekorasyon fikirleri arasındadır. Tuvalet üzerine küçük kayan raflarla ya da farklı bir hayal gücü eseri olarak başka malzemelerle bu şekilde bir görüntü sağlayabilirsiniz. Hem kullanışlı bir alan elde edersiniz hem de yüklü miktarlarda para harcamamış olur, cebinizi düşünürsünüz.

Klozet üstündeki alana kirli çamaşır sepetinizi de yerleştirebilirsiniz. Ya da dikdörtgen, renk uyumu olan bir tepsiyi koyarak raf görüntüsü verip, bu şekilde de depolama alanı oluşturmanız  mümkündür. Bu tepsinin üzerine eşit bir eşya dağılımı yapmaya özen göstermelisiniz. Bir tarafına daha ağır bir yerleştirme yapıp tepsiyi yerle bir görmek herhalde can sıkıcı olacaktır çünkü…

Resimler arasında size en uygun ve en yaratıcı gelen fikri deneyin, evinize hem farklılık katın hem de kendi işinizi kolay hale getirin. Bu fikirlere alternatif olarak gördüğünüz, beğendiğiniz yaratıcı tuvalet üstü depolama fikirleri varsa, bizimle paylaşın ve sizden farklı insanlara ilham kaynağı olun. Güzel günlerde, güzel evlerinizin keyfini çıkarmanız dileklerimizle.

Yorum Yaz