Banyonuz İçin Havluluk modelleri

Banyonuzdaki havlular için saklamaya uygun bir yer arıyorsunuz ve bulamıyorsunuz. Doğru adrestesiniz. Size alternatif havlu saklama yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

Banyo havluları genellikle raflarda ve dolaplarda saklamaya uygundurlar. Ama o kadar fazla kullanılacak yeriniz yoksa ya da sığmayacak kadar havlunuz varsa, havlular için özel sepet edinebilirsiniz. Bu sepet sayesinde havlularınızı rahatça, göze batmadan ve dekorasyonunuzu bozmadan saklarsınız. Farklı bir çözüm yöntemine geçtiğinizde de sepeti birçok işlevde kullanabileceğiniz için paranız da boşa gitmemiş olur. Bu sepeti dilerseniz havlularınız için, kirli çamaşırlarınız için, toz bezleriniz için ve çocuklarınızın oyuncakları gibi pek çok farklı amaç için kullanabilirsiniz.

Enteresan Havluluk Fikirleri

Banyo havlularını saklamak için eskiden kullandığınız bir kasayı tercih edebilirsiniz. Kasanızı değişik bir renge boyayın ve temizleyin. İster havlu ister de farklı bir şey saklamaya uygun hale gelecektir. Bunun yanında banyonuzda çok zorda kalırsanız çamaşır makinesinin üzerine de havlularınızı istifleyebilirsiniz. Göz zevkini bozmayacak bir şekilde yerleştirilen havluların elbette dekorasyonunuza ağır bir zarar vermeyeceği bir gerçektir.

Bisiklet lavaboların önündeki sepetten de havlu saklama konusunda yararlanabilirsiniz. Hem çok enteresan bir banyo dekorasyonu olur hem de değişik bir havlu saklama fikri…

Bilindik Havlu Saklama Fikirleri

Marketlerde havluluk, havlu sepeti ya da havlu askısı olarak geçen ürünler, en bilinen havlu saklama yöntemlerini Çağrıştırır. Hem de çok aşırı pahalı olmadıkları için herkesin rahatça edinebilmelerine olanak sağlar. Bunun yanında en bilinen havlu saklama fikri, dolaplara yerleştirmektir. Kişisel havluların bireylerin dolaplarına verilmesi de banyodaki havlu kalabalığını azaltabilir. Tüm bu fikirleri denemek sizin elinizde. Elbette bir de marangoz çağırtma fikri var tabi. Gelecek olan marangoza banyonuz için iki üç tane daha raf yaptırabilirsiniz. Ya da yukarıya Bir dolap daha da düşünmeniz mümkündür. Elbette boy sıkıntınız yoksa ya da sandalyeyle çıkabileceğinizden eminseniz bu fikri denemelisiniz. Diğer türlü kendi işinizi biraz daha sorunlu hale getirmiş olursunuz. Galerimizdeki fikirleri dikkatle inceleyin, seçin ve uygulayın. Beğenmez ve kendi tasarımınızı bulursanız, bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

Yorum Yaz