Banyoların Kurtarıcısı Etejer Modelleri

 Banyonuza şık bir görünüm vermenin yanında banyonuzdaki bütün kalabalıktan sizleri kurtaracak olan etejer modelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Etejerler insanların çok kullandığı bir çekmece türüdür. Pek çok modeli bulunan etejer modellerinin en çok tercih edileni ise şifonyeri andıran modeli oluyor.

Banyolarda artık cam raflı etejerlerin ya da sıradan dolapların yerini daha çok pembe, mavi, turkuaz ve su yeşili tonlarını içeren çekmeceli etejer mobilyalar almış durumda. İçerisinde bulunduğu ortama çok modern ve bir o kadarda şık bir görünüm sağlayan etejerler, çok kullanışlı şifonyerlerin hemen hemen aynısıdır diyebiliriz. Bu inanılmaz ürünleri ister lavabolarınızın yanına ya da altına ister sizin uygun gördüğünüz bir bölüme rahatlıkla dekore etmeniz mümkündür. Etejerlerin her biri birbirinden güzel. Fakat her üründe olduğu gibi bu üründe de eşsiz modeller yer alıyor. Bu modeller hepimizin hayallerini süsleyen dekorasyonlar desek sanıyoruz eşsizliğini doğru bir şekilde ifade etmiş oluruz. Mükemmel ötesi bir görüntüsü olan bu etejer modelleri lavabolu etejer modelleridir. Bu harika ürün etejerin üst kısmında yer alan bir lavabo ve altında etejer olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır.

Lavabolu etejerler banyolar için inanılmaz bir seçim diyebiliriz. Bu harika modelin yanında lavabo üzerlerinde modern kesme camlar kullanılan çok şık etejer modelleri de günümüzde mevcut. Hatta öyle etejerler var ki cam üzerine serpilen altın yaldızlardan ya da cama işlenen gümüşlerden oluşmakta. Bu ve buna benzer saymakla bitiremeyeceğimiz pek çok etejer modeli var elbette ki. Fakat burada asıl önemli olan sizin zevkinize hangisinin uyacağıdır. Banyonuzda hayal ettiğiniz etejer modeli hangisi ise onu kullanarak banyonuzda eşsiz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Etejer modellerini sizler için sitemizde yayınladık. Buradaki modeller arasından istediğinizi seçme şansına sahipsiniz. Banyolarınızın hem çok modern hem de inanılmaz bir görüntü kazanmasını istiyorsanız etejer modellerinden birini seçmekte zaman kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Yaz