Fark Yaratan Balkon Şemsiyeleri

Bazı ürünler vardır ki üzerinden yıllar geçse de ne tasarımı değişir ne de yeni bir modeli piyasaya sürülür. Balkon şemsiyelerini bu listede ilk sıralara rahatlıkla yazabiliriz. Son zamanlarda internet üzerinde balkon şemsiyelerinin bazı modelleri yer almış olsa da bunların büyük bir çoğunluğunun şirketler yada cafeler için üretilen özel ürünler olduğunu da unutmamak gerekiyor.

balkon şemsiyesi

Balkon şemsiyesi arayışındaysanız dış mekan şemsiyeleri adıyla satılan ürünlere göz atabilirsiniz. Bunlara ise çoğunlukla ev ürünleri ve yapı malzemeleri satan zincir mağazalardan ulaşabilirsiniz. İkea, koçtaş, bauhaus, tekzen ve migros gibi mağazalarda bu tip ürünlere rastlayabilirsiniz.

2017 balkon şemsiye modelleri

Bunun dışında mevcut şemsiyenizi kendi zevkinize yada binanızın rengine uygun şekilde boyayabilirsiniz. Bu sayede hem daha yeni bir ürün ortaya çıkmış olacak hem de yenisini almaya gerek kalmayacaktır.

balkon şemsiyeleri

Fark yaratan balkon şemsiyeleri arasında yeni bir nefes arıyorsanız kendiniz de yaptırabilirsiniz! Bu seçenek önceki saydıklarımıza kıyasla biraz daha maliyetli olmasına rağmen, daha kalıcı ve daha farklıdır. Çoğunlukla tente yapan firmalarda yada reklamcılarda balkonunuzun büyüklüğüne göre şemsiye yaptırabilirsiniz.

balkon demirine şemsiye

Bu başlık altında size kendi zevkinize göre oluşturacağınız bazı şemsiyelerden örnekler göstermek istiyoruz. Genellikle mevcut şemsiyelerin boyanması ile oluşturulan yeni şemsiyelere daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Şemsiye denildiğinde sadece aklımıza dondurma şemsiye gelmemeli ve farklı ürünleri kullanarak son derece kolay ve dekoratif seçenekler ortaya çıkarabilmeliyiz.  Renk ve model konusunda ise tamamen özgür olduğunuzu belirtmek istiyoruz.

Yorum Yaz