Arabalı Yatak Modelleri

Son yıllarda en çok satan modeller arasında yer alan arabalı yataklar 7 den 70e tüm markalarda farklı model ve seçenekler ile satılır hale geldi. Başlarda sadece birkaç markanın özel serilerinde yüksek fiyatlarda görmeye alışık olduğumuz bu modeller artık daha uygun fiyatlı bir şekilde karşımıza çıkabilmektedir.

Kırmızı Araba Yatak

Genel olarak markaların satış seçeneklerine göz attığımızda hep aynı sonuç ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Çoğunlukla çocuk odalarında set halinde satılan arabalı yatak modelleri bazen de tek başına satılabilmektedir.

Arabalı Erkek Çocuk Yatağı

Bunun için hangi markadan hangi yaş aralığı için satın alacağınıza karar vermeniz yeterli olacaktır. Koyu renklerinin daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle kırmızı ve siyahın sık kullanıldığı modellerin daha çok satıldığını ve daha uzun süredir piyasada olduğunu belirtmek gerekiyor.

Arabalı Yatak Modelleri

Bunun dışında takım halinde satılan arabalı yatak modelleri dolap ve komodin modelleri ile fiyat farkı ortaya çıkarabilmektedir. O sebepten kullanışlı ve kaliteli bir markadan arabalı yatak almakta fayda var.

Kız Arabalı Yatak Modelleri

Arabalı Kız Çocuk Yatakları

Her ne kadar erkekler için üretildiği düşünülse de son dönemlerde pembe renklerin yoğunlukta olduğu arabalı modellerinde çoğunlukla satıldığının da altını çizmek gerekiyor. Kız modellerinin sandıklı bazaları ve kitaplıklarının da daha güzel dizayn edildiğini söylemeden geçemeyeceğim. Öyle tahmin ediyorum ki biraz modernliğin biraz da çizgilerin bu noktada büyük önemi bulunuyor.

Minibüs Yatak Modeli

Eğer arabalı yatak modellerine göz atıyorsanız markaların ayrı ayrı takımlarını gezmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

Yorum Yaz