Antre Ayna Modelleri

Aslında antre dediğimiz zaman çoğu kişi için dekorasyon noktasında son sıralarda geliyor. Fakat eve ilk giriş yaptığımız yer antreler olduğu için eve gelen misafirler için ilk izlenim burada oluşuyor. Misafirler haricinde kendiniz eve girdiğinizde bir ferahlık hissetmeniz gerekiyor. Evi daha geniş ve de daha ferah göstermenin yollarından sadece bir tanesi de ayna kullanmaktır. Fakat bu aynaları gelişigüzel bir şekilde yerleştirirsek hiç hoş olmayan bir görüntü de elde edebilirsiniz.

Hol Ayna Modelleri
hol ayna modelleri

İlk olarak vestiyerde ya da antrede bulunan dolaplarınızda ayna modelleri kullanabilirsiniz. Daha eğlenceli olması açısından antrenin tavanına da çeşitli hoş dekoratifli ayna modelleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle de evin boyutunu daha geniş gösterecektir. Ya da duvara güzel desenler yaptırarak üzerine çok sade bir ayna bile assanız o ayna muazzam görünecektir.

giriş ayna modelleri

antre ayna

Bir diğer seçenek ise istediğiniz, kendi baş harflerinizden oluşan harf ya da bir rakamdan oluşan ayna kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca parçalı aynalar ad hoş bir görüntü oluşturmanız için size yardımcı olabilir.

Yorum Yaz