Altın Yaldızlı Oval Yemek Odası

 Birçoğumuz saray gibi evlerde yaşamak isteriz ki ev dekorasyonumuzu da buna göre yaparız. Dekorasyonu iyi yapılmış evler, dar alanlı ya da daha büyük evler olsa da yapılan dekorasyondan sonra saray gibi bir görünüme sahip olurlar. Dar alanlı evlerin dekorasyonu,  geniş alanlı evlerin dekorasyonundan daha zordur ki, zaten dar alanlı evlerde yer sıkıntısı her zaman vardır ve dar alanda dekorasyon yapmak da oldukça zordur.

Dar evlerde ya da geniş alanlı evlerde yapacağımız ufak tefek değişikliklerle evimizi saray gibi bir görünüme getirebiliriz. Bu konumuzda sizlere “saray gibi bir eve nasıl sahip olunur” ya da “farklı dekorasyon fikirleri”ni detaylı bir şekilde anlatacağız.“saray gibi bir eve nasıl sahip olunur” Aslında bunu başarmak bizim elimizde.

Dekore edeceğimiz ev mobilyalarıyla, yuvamızı saklı bir cennete, bir saray yavrusuna dönüştürebiliriz.  Evet, bu tür mobilyalar maddi külfetli olabilir. Bize düşen, maddi olanaklarımız doğrultusunda, doğru fikirlerle hareket edip,  doğru alış verişi yapmaktır.  Doğru atılmış adımlar bizi hedefe götürecektir. Konumuzda paylaştığımız fotoğraflarda da gördüğünüz gibi İki ayrı renkte, farklı objelerle donatılmış bu takımdan farklı dekorasyon fikirleri hakkında ilham alabilirsiniz. Biri fuşya diğeri altın sarısı renkte. Alışılmış modellerden ayrı, ilgi çekici, şık ve canlı renklerde dizayn edilmiş bu tarz ev mobilyaları, Evinizi saraya çevirecektir.Bu sarayın kral ve kraliçeleri de sizlersiniz. Yuvarlak güzellik aynası şeklinde düşünülmüş fuşya camlı büfe, evinize canlılık, çekicilik ve parlaklık getirecektir.

Masa yuvarlak ya da oval olabilir. Camlı büfenin arka fonu simli malzeme ile kaplı. İçine istediğiniz şekilde gümüş, porselen, cam ya da kristal dekor eşyaları döşeyebilirsiniz. Kırmızı kürk ile kaplı sandalyeler çok şık ve rahat. Dinlenme duygusu hissettiren kürklü sandalyeler sahiplerini Çok rahat ettireceğe benziyor.Takımlarınızı zarif dekor eşyaları ve avizelerle de zenginleştirebilirsiniz. Mobilyalarınızın model ve renklerini tayin etmek sizin yüksek zevkinize kalmış.

Yorum Yaz