Ahşap Tavan (Lambir) Modelleri

 Dekorasyonlara genel olarak baktığımızda tavanlarımız ahşap tavanlar gibi ilham veren bir tasarıma sahip değildirler. Düz, beyaz, sade halleri ile mekânlarımıza ahşap tavanlar kadar renk katmamaktadır. Mekânda farklı dokular ve etkiler yaratmak için tavan dekorasyonu son derece önemli bir rol oynamaktadır. Sade, düz ve beyaz bir tavan, dekorasyon ne kadar şık, gösterişli ve modern olursa olsun görsel açıdan eksik olarak yansımasına sebep olabilir ve mekânda yaratılmak istenen etkiyi gölgeleyebilir.

Günümüzde artık neredeyse her yaşam alanı için dekoratif tavan dekorasyonları vardır. Bu dekorasyonlar, kişinin tarzına ve zevkine göre birçok farklı modelde özel olarak tasarlanabilen modellerdir. Dekorasyonu çok daha özel, kişisel ve göz alıcı bir tarza çevirmek için tavan dekorasyonu kilit noktadadır aslında. Çünkü tavan dekorasyonları, alanlarında büyük etkiler bırakabilecek bir detaydır. Özellikle de son senelerde alçıpan tavanlar en popüler uygulamalar arasında olsa da yüzlerce farklı modelde tasarımlar ve ek özellikleri ile evlere daha başka modern ve çekici hava kazandıran tavan dekorasyonları da mevcuttur. Bunlardan en önde geleni ise, dekorasyonda sıcak ve eşsiz bir etki yaratan ahşap tavan dekorasyonlarıdır. Bu dekorasyonlar, birbirinden çarpıcı örnekleri ile davetkâr ve akılda kalıcı bir tarza sahiptir.

Ahşap tavan modelleri (lambir modelleri) ile mekânda sıcak ve son derece samimi bir hava yaratabilir, en önemlisi de dekorasyonun tamamına doğal bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Ahşap tavan modelleri arasında son derece şık, estetik ve modern modelleri web sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sıcak ve doğal bir etki yaratması, çok daha samimi bir iç mekân tarzı yaratmakta ve ayrıca beyaz duvarlarla birlikte de son derece uyumlu ve şık bir görünüm yakalamaktadır. Duvarda var olan yumuşak renklerle ahşap tavanlar mükemmel bir uyum içindedirler. Ahşap tavan modeli tercih edilen iç mekânlarda doğal unsurlar eğer daha belirgin bir halde sergilenirse, o zaman mekânda tam anlamıyla doğallığın ve sadeliğin eşsiz uyumunu kolayca yakalayabilir ve fark edilir hale getirebilirsiniz. Örneğin ahşabı tamamlamak adına mekân içinde doğal taşlar son derece dikkat çekici ve uyumlu parçalar olmaktadır. Bu ikili ile muhteşem bir bütünlük sağlamanız mümkün.

Farklı tarzlara sahip birçok farklı ahşap tavan modellerini web sitemizden bulabilir, aklınızdaki tüm soru işaretleri içinse iletişim sayfamızdaki numaralardan ya da e-mail’den bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz