Açılabilir Yemek Masası Örnekleri

Yemek yemeyi çok seven bir toplum olarak ve de günün çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yemek masalarını seçerken çok önem veririz. Özellikle de salonumuzda bulunan eşya ve de duvar rengine göre masanın rengini seçmeye dikkat ederiz. Küçük aileler daha küçük masaları tercih ederken daha büyük aileler ve de misafiri çok gelen aileler açılabilme özelliğine sahip masaları daha çok tercih ediyorlar.

yemek odası açılır masa örnekleri

Açılır Masa Modelleri

Evinizin iç dizaynına göre farklı model ve renklerde açılır masa tercihi yapabilirsiniz. Böylece masanız evin içinde çok abartı bir görünüşe sahip olmaz. Eviniz genellikle koyu renklerde ise siz de ona yakın bir renk tercihi yapabilirsiniz ya da açık bir renge sahip salonunuz varsa ona uygun renkte masalar tercih edebilirsiniz.

modern açılabilir masalar renkli açılır mutfak masaları açılır masa

 

Açılır masalar çok çeşitli kişi sayısına sahip olabiliyor. Siz de kullanım sıklığınıza göre kendinize en uygun olan masayı tercih edebilirsiniz. İnsanlar açılıp kapanabilir masa tercih ediyorlar ki yemek yendiği anda genişlik sağlansın ve de yemekten sonra çok fazla bir alan kaplamasın. Böylece daha konforlu ve de kullanışlı bir masa tercihi sağlanıyor.

Yorum Yaz